Tipy na výlet

Tipy na výlet

Nově otevřené Testcentrum Rock Machine v Lázních Libverda - Singltrek pod Smrkem!

Posted by admin in Tipy na výlet, Aktuality on Jun 07, 2017.

Nově otevřené Testcentrum Rock Machine v Lázních Libverda, Singltrek pod Smrkem! Otestuj trailové a enduro modely Rock Machine z jednoho ze tří nástupních míst na Singltrek pod Smrkem, které leží v těsné blízkosti stezek na Hejnickém hřebenu a jednoznačně patří k těm nejkrásnějším v celé destinaci. Bikecentrum Libverda nabízí k testování kompletní portfolio celoodpružených kol Blizzard i trailové hardtaily Blizz značky ROCK MACHINE. Využít můžete komplexních služeb pro cyklisty jako je občerstvení, sociální zázemí včetně sprch, základní servis a mytí kol, parková..

Read more...

Přijeďte na traily na Lipno

Posted by admin in Tipy na výlet on Jun 30, 2014.

Přijeďte na luxusní traily na Lipno a navíc díky půjčovně Lipno Centrum si můžete vybrat až z několika desítek jízdních kol ROCK MACHINE! Jak parádní ježdění tam je můžete shlédnout níže ve videu.   ..

Read more...

Stopa pro život - event Rock Machine

Posted by admin in Tipy na výlet, Aktuality on Mar 05, 2015.

Tuto sobotu jste mohli vidět promo stánek Rock Machine ve Špindlu. Při příležitosti legendárního závodu Krkonošská 70 se jel i závod fat biků pod záštitou seriálu Stopa pro život. Již nadcházející víkend budou testovací kola k dispozici na Božím Daru! Více info zde: https://www.facebook.com/pages/Cyklomax/136587299718024   ..

Read more...

Všechna práva vyhrazena. CYKLOMAX. spol. s r.o., vytvořeno 2014.