NOVINKY

Nově otevřené Testcentrum Rock Machine v Lázních Libverda - Singltrek pod Smrkem!

Posted by admin in Tipy na výlet, Aktuality on Jun 07, 2017.

Nově otevřené Testcentrum Rock Machine v Lázních Libverda, Singltrek pod Smrkem! Otestuj trailové a enduro modely Rock Machine z jednoho ze tří nástupních míst na Singltrek pod Smrkem, které leží v těsné blízkosti stezek na Hejnickém hřebenu a jednoznačně patří k těm nejkrásnějším v celé destinaci. Bikecentrum Libverda nabízí k testování kompletní portfolio celoodpružených kol Blizzard i trailové hardtaily Blizz značky ROCK MACHINE. Využít můžete komplexních služeb pro cyklisty jako je občerstvení, sociální zázemí včetně sprch, základní servis a mytí kol, parková..

Read more...

Přijeďte na traily na Lipno

Posted by admin in Tipy na výlet on Jun 30, 2014.

Přijeďte na luxusní traily na Lipno a navíc díky půjčovně Lipno Centrum si můžete vybrat až z několika desítek jízdních kol ROCK MACHINE! Jak parádní ježdění tam je můžete shlédnout níže ve videu.   ..

Read more...

Spouštíme nový web ROCKRIDERS.CZ

Posted by admin in Aktuality on Jul 01, 2014.

Spouštíme nový web ROCKRIDERS.CZ. Tento projekt je zaměřen na všechny, kdo si chce jízdu na kole užívat a zároveň mít výhody jako u některých závodních teamů. Více o projektu bude doplněno již brzy na webu! ..

Read more...

Rock Machine na Enduro Most

Posted by admin in Aktuality on Nov 03, 2014.

O tomto víkendu jste nás mohli vidět na posledním závodě Enduroserie.cz v Mostě. Závod byl perfektně připravený po organizační stránce. "Erzety" se nacházely na místních trailech a závodníci si tak mohli vychutnat luxusní tratě. Tento závod byl i premiérou pro nové Blizzardy 2015! ..

Read more...

Otestujte fatbike ROCK MACHINE Avalanche!

Posted by admin in Aktuality on Feb 05, 2015.

Zdravíme Rockridery! Rádi bychom Vás informovali o možnosti testování FatBiku ROCK MACHINE Avalanche 30 a 70! Kde? Při příležitosti závodu Stopa pro život se pojedou dva závody FatBiků. Budeme tam i my s FatBiky a možností odpovědi na všechny Vaše dotazy! Více info zde: http://www.stopaprozivot.cz/-novinka-spz-c.-1-zavody-snowbiku.htm ..

Read more...

Stopa pro život - event Rock Machine

Posted by admin in Tipy na výlet, Aktuality on Mar 05, 2015.

Tuto sobotu jste mohli vidět promo stánek Rock Machine ve Špindlu. Při příležitosti legendárního závodu Krkonošská 70 se jel i závod fat biků pod záštitou seriálu Stopa pro život. Již nadcházející víkend budou testovací kola k dispozici na Božím Daru! Více info zde: https://www.facebook.com/pages/Cyklomax/136587299718024   ..

Read more...

Pozvánka Enduroserie.cz - Enduro Race Kouty

Posted by admin in Aktuality on May 19, 2015.

Již tuto neděli bude startovat první závod české Enduro serie 2015 v Koutech nad Desnou, kde se bude bojovat o první body do celého seriálu. Letošní trať v Koutech nad Desnou má na starosti Kamil Tatarkovič, tak se nechme překvapit, jak bude přesně vypadat. Již nyní můžeme prozradit, že se závod pro kategorii RACE bude skládat z pěti rychlostních zkoušek (RZ), přičemž kategorie HOBBY vynechá poslední RZ a jejich závod se bude skládat ze 4 měřených úseků. V prostoru startu najdete i stánek ROCK MACHINE, tak neváhejte a zastavte se půjčit s..

Read more...

Všechna práva vyhrazena. CYKLOMAX. spol. s r.o., vytvořeno 2014.